Katalog int24 to zbiór najwartościowszych stron, które możesz znaleźć w jednym miejscu, katalog jest ściśle moderowany,
tak więc Twoja strona znajdzie się w towarzystwie wartościowych stron.
Katalog stron internetowych podzielony w przejrzysty sposób na wiele kategorii i podkategorii, zapewniający łatwą nawigację.
Zaloguj się do panelu administracyjnego
LOGIN:
HASŁO:
E-MAIL OD KONTA:
Formularz rejestracji
LOGIN:
(min. 5 znaków)
HASŁO:
(min. 5 znaków)
POWTÓRZ HASŁO:
E-MAIL:
Parafia Podwyższenia Krzyża w Sulechowie
Strona domowa Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Sulechowie. Aktualności i bieżące wydarzenia w parafii. Informacje dotyczące historii kościoła i jego funkcjonowania w chwili obecnej. Sprawdź ogłoszenia parafialne czy intencje mszalne. Działające grupy parafialne i ich wpływ na obecny wygląd kościoła.

Szczegóły strony » www.pksulechow.pl

ID:13505
Tytuł:Parafia Podwyższenia Krzyża w Sulechowie
PageRank:
Kliknięć:222
Wyświetleń:1049
CTR:21.16%
Data dodania:13.12.2010
Kategorie:
Kultura, sztuka » Religia
Miasto: Sulechów
Województwo: Lubuskie
Ocena:

Ocena: 6.3/10 (3 głosów)

Komentarze

Podlinkuj stronę » www.pksulechow.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Festiwal Muzyki Country Mrągowo 2010
Strona internetowa dwóch fotografów dla których fotografia to nie tylko sposób na zarabianie, a przede wszystkim pasja życiową. Specjalizujemy się w fotografii koncertowej oraz portretowej. Zapraszamy do oglądnięcia jednej z naszych ostatnich galerii koncertowych. Jest to fotorelacja z Festiwalu Muzyki Country Mrągowo 2010. Na festiwalu występowały takie gwiazdy jak: Lonstar, Ala Boncol, Cezary Makiewicz, Tomas Szwed, The Medley, Honky Tonk Brothers, Mariusz Kalaga. Gwiazdą wieczoru podczas festiwali był Maciej Maleńczuk, który wystąpił z recitalem country. Piknik Country Mrągowo 2010 w drugim dniu poprowadzili: Agnieszka Popielewicz oraz Maciej Rock. W trzecim dniu festiwalu country w Mrągowie swoje 15lecie obchodził Kabaret Pod Wyrwigroszem, którego gościem specjalnym był Zespół Boys, Kabaret Rak Liquidmime oraz Grzegorz Halama, który prowadził trzeci dzień festiwalu. Na naszej stronie internetowej znajdują się także inne galerie koncertowe. Zapraszamy do oglądania.
data dodania: 06.08.2010 | szczegóły wpisu »
Michael Emerson
Pierwsza, polska, nieoficjalna strona o aktorze Michaelu Emersonie znanego głównie z serialu Lost - Zagubieni jako Benjamin Linus oraz z filmu Saw - Piła. Strona posiada bogaty download i bardzo rozbudowaną galerię. Strona skupia się również na żonie Michaela - Carrie Preston znaną z serialu True Blood. Na stronie znajdziesz wiele newsów, artykułów i ciekawostek a co najważniejsze - wysoki poziom dyskusji.
data dodania: 08.08.2010 | szczegóły wpisu »
Ewangelista
Jedna z najstarszych stron chrześcijańskich w polskim internecie z licznym zbiorem artykułów.
Strona o podstawach wiary. Tu znajdziesz odpowiedzi na wiele często nurtujących nas pytań, poznasz historie wielu ludzi, posłuchasz przyjemnej muzyki lub wykładów, poznasz też kulturę Izraela.
data dodania: 06.12.2010 | szczegóły wpisu »
Beatyfikacja Jana Pawła II
Beatyfikacja Jana Pawła II: szczegóły uroczystości, pomoc w organizacji wyjazdu do Rzymu, usługi turystyczne związane z wydarzeniem. Zapraszamy do współpracy grupy modlitewne, stowarzyszenia, parafie - wszystkich, którzy chcą przygotować w swoim środowisku wyjazd na uroczystości beatyfikacyjne w Rzymie.
data dodania: 14.12.2010 | szczegóły wpisu »
Parafia Opieki Św. Józefa We Wrocławiu
Oficjalna strona parafii Opieki Świętego Józefa wew Wrocławiu. Parafia prowadzona jest przez zakon ojców Karmelitów Bosych. Strona zawiera zestaw informacji dotyczących życia parafii, aktualne ogłoszenia parafialne, spis grup duszpasterskich. Na stronie można również znaleźć krótką historię kościoła Opieki Św. Józefa. Podsumowaniem jest spis numerów telefonów do ojców rezydujących w klasztorze.
data dodania: 06.01.2011 | szczegóły wpisu »
Wiara
Portal stworzony dla społeczności katolickiej w Polsce. Znajdują się tu informacje na temat historii kościoła i religii, pieśni religijne, kolędy, psalmy, a także teksty źródłowe oraz mnóstwo modlitw. Istnieje także forum, na którym można podyskutować na wiele tematów związanych z religią oraz podzielić się swoimi wątpliwościami lub wesprzeć kogoś. Portal może być przydatny zarówno dla zwykłych wierzących, jak i dla osób duchownych.
data dodania: 20.01.2011 | szczegóły wpisu »
Parafia Niepokalanego Serca NMP w Bukowcu
Strona internetowa Parafii Niepokalanego Serca Najświętsza Maryja Panna w Bukowcu. Informacje o wspólnocie, aktualności, ogłoszenia parafialne, galeria zdjęć. Poznaj kościół wyremontowany dzięki nietoperzom.
data dodania: 04.02.2011 | szczegóły wpisu »
Parafia katolicka
Parafia Katolicka p.w. Świętego Jana Kantego w Częstochowie. Parafiakanty.pl jest to strona internetowa właśnie tej parafii. Zobaczy to czego inni nie widzieli, wystarczy kliknąć myszką, by zakosztować bogactwa Żywej Wspólnoty Kościoła. Serdecznie i gorąco zapraszamy na niezwykłą stronę, a zarazem przygodę która może odmienić również Twoje życie. Warto zmieniać świat na lepsze...dołącz do nas parafian żyjących pełnią nowej ewangelizacji!
data dodania: 10.02.2011 | szczegóły wpisu »
Parafia Miłosierdzia Bożego
Na naszej stronie nie będzie brakować również aktualnych ogłoszeń jakie możecie wysłuchać także w naszej świątyni. Bardzo gorąco zapraszamy na zupełnie odmienioną oficjalną stronę - Parafia Sędziszów Małopolski. Posiadamy tutaj wiele ciekawych artykułów jak również homilii, polecamy także zapoznać się z galerią zdjęć a także spisem polecanych przez nas innych stron. Można tu zobaczyć wieści o najistoniejszych wydarzeniach a także uroczystościach jakie miały miejsce w naszej parafii.
data dodania: 02.01.2012 | szczegóły wpisu »
Salsa w Krakowie - Latin Project
Czy słysząc latynoską muzykę ciało wyrywa się do tańcaGorąca muzyka powoduje szybsze bicie serca? Kto wie, może drzemie w tobie dusza prawdziwego mistrza lub mistrzyni tańca! Sprawdź to. Wybierz się na energetyczny kurs salsy kubańskiej od podstaw w Latin Project. Salsa kubańska to jeden najpowszechniejszych tańców latynoamerykańskich. Jest bardzo prosty do nauczenia. Na początku poznasz proste "figurki", a wraz z dalszymi lekcjami coraz bardziej skomplikowane nudos cubanos, czyli węzły kubańskie. Latin Project to szkoła tańca stworzona przez zapaleńców rytmów latynoskich. Zajęcia przepełnione pasja i charyzmą. Dodatkową atrakcją są imprezy organizowane przez nas w w Krakowie. To doskonała możliwość, by pokazać swoje umiejętności! Kurs tańca to przyjemny sposób spędzania wolnego czasu.
data dodania: 31.01.2012 | szczegóły wpisu »