Katalog int24 to zbiór najwartościowszych stron, które możesz znaleźć w jednym miejscu, katalog jest ściśle moderowany,
tak więc Twoja strona znajdzie się w towarzystwie wartościowych stron.
Katalog stron internetowych podzielony w przejrzysty sposób na wiele kategorii i podkategorii, zapewniający łatwą nawigację.
Zaloguj się do panelu administracyjnego
LOGIN:
HASŁO:
E-MAIL OD KONTA:
Formularz rejestracji
LOGIN:
(min. 5 znaków)
HASŁO:
(min. 5 znaków)
POWTÓRZ HASŁO:
E-MAIL:
Parafia Podwyższenia Krzyża w Sulechowie
Strona domowa Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Sulechowie. Aktualności i bieżące wydarzenia w parafii. Informacje dotyczące historii kościoła i jego funkcjonowania w chwili obecnej. Sprawdź ogłoszenia parafialne czy intencje mszalne. Działające grupy parafialne i ich wpływ na obecny wygląd kościoła.

Szczegóły strony » www.pksulechow.pl

ID:13505
Tytuł:Parafia Podwyższenia Krzyża w Sulechowie
PageRank:
Kliknięć:256
Wyświetleń:1224
CTR:20.92%
Data dodania:13.12.2010
Kategorie:
Kultura, sztuka » Religia
Miasto: Sulechów
Województwo: Lubuskie
Ocena:

Ocena: 5.5/10 (6 głosów)

Komentarze

Podlinkuj stronę » www.pksulechow.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Chopin
Festiwal La Folle Journée – Szalone Dni Muzyki tworzy kilkadziesiąt koncertów organizowanych w jednym miejscu i czasie, odbywających się z udziałem światowej sławy artystów. Atrakcyjna, niestandardowa forma prezencji, otwarta koncepcja, pozwalająca na stworzenie własnego programu.
data dodania: 17.05.2010 | szczegóły wpisu »
Markal obsługa imprez muzycznych
Nazywam się Marek Kalinowski i oferuję Państwu moje usługi muzyczne. Ukończyłem Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Bydgoszczy (obecnie UKW),z tytułem magistra wychowania muzycznego. Obecnie pracuję z osobami niepełnosprawnymi jako muzykoterapeuta. Lubię uprawiać różnorodne formy muzyczne. Gram na instrumentach klawiszowych i na gitarze oraz śpiewam piosenki polskich i zagranicznych wykonawców. Jestem członkiem kilku grup muzycznych. W zespole Impuls Band jestem śpiewającym klawiszowcem. Zapewniamy bardzo dobrą muzykę na różnych imprezach okolicznościowych. Jako trio grywamy koncerty piosenek francuskich w polskiej wersji językowej. Oferuję także szeroki program piosenek dla dzieci.
data dodania: 30.10.2010 | szczegóły wpisu »
Ewangelista
Jedna z najstarszych stron chrześcijańskich w polskim internecie z licznym zbiorem artykułów.
Strona o podstawach wiary. Tu znajdziesz odpowiedzi na wiele często nurtujących nas pytań, poznasz historie wielu ludzi, posłuchasz przyjemnej muzyki lub wykładów, poznasz też kulturę Izraela.
data dodania: 06.12.2010 | szczegóły wpisu »
Beatyfikacja Jana Pawła II
Beatyfikacja Jana Pawła II: szczegóły uroczystości, pomoc w organizacji wyjazdu do Rzymu, usługi turystyczne związane z wydarzeniem. Zapraszamy do współpracy grupy modlitewne, stowarzyszenia, parafie - wszystkich, którzy chcą przygotować w swoim środowisku wyjazd na uroczystości beatyfikacyjne w Rzymie.
data dodania: 14.12.2010 | szczegóły wpisu »
Parafia Opieki Św. Józefa We Wrocławiu
Oficjalna strona parafii Opieki Świętego Józefa wew Wrocławiu. Parafia prowadzona jest przez zakon ojców Karmelitów Bosych. Strona zawiera zestaw informacji dotyczących życia parafii, aktualne ogłoszenia parafialne, spis grup duszpasterskich. Na stronie można również znaleźć krótką historię kościoła Opieki Św. Józefa. Podsumowaniem jest spis numerów telefonów do ojców rezydujących w klasztorze.
data dodania: 06.01.2011 | szczegóły wpisu »
Wiara
Portal stworzony dla społeczności katolickiej w Polsce. Znajdują się tu informacje na temat historii kościoła i religii, pieśni religijne, kolędy, psalmy, a także teksty źródłowe oraz mnóstwo modlitw. Istnieje także forum, na którym można podyskutować na wiele tematów związanych z religią oraz podzielić się swoimi wątpliwościami lub wesprzeć kogoś. Portal może być przydatny zarówno dla zwykłych wierzących, jak i dla osób duchownych.
data dodania: 20.01.2011 | szczegóły wpisu »
Parafia katolicka
Parafia Katolicka p.w. Świętego Jana Kantego w Częstochowie. Parafiakanty.pl jest to strona internetowa właśnie tej parafii. Zobaczy to czego inni nie widzieli, wystarczy kliknąć myszką, by zakosztować bogactwa Żywej Wspólnoty Kościoła. Serdecznie i gorąco zapraszamy na niezwykłą stronę, a zarazem przygodę która może odmienić również Twoje życie. Warto zmieniać świat na lepsze...dołącz do nas parafian żyjących pełnią nowej ewangelizacji!
data dodania: 10.02.2011 | szczegóły wpisu »
Parafia Miłosierdzia Bożego
Na naszej stronie nie będzie brakować również aktualnych ogłoszeń jakie możecie wysłuchać także w naszej świątyni. Bardzo gorąco zapraszamy na zupełnie odmienioną oficjalną stronę - Parafia Sędziszów Małopolski. Posiadamy tutaj wiele ciekawych artykułów jak również homilii, polecamy także zapoznać się z galerią zdjęć a także spisem polecanych przez nas innych stron. Można tu zobaczyć wieści o najistoniejszych wydarzeniach a także uroczystościach jakie miały miejsce w naszej parafii.
data dodania: 02.01.2012 | szczegóły wpisu »
Fotografia Ślubna Poznań, Fotograf kuba Kępiński
Zdjęcia ślubne z prawdziwego zdarzenia. Autentyczne i profesjonalne. Zdjęcia najwyższej jakości.Zdjęcia najwyższej jakości.Specjalizuję się w fotografii reporterskiej, podróżniczej i portrecie.Moje doświadczenie w fotografii to 12 lat.Wykonuje zdjęcia weselne głównie na terenie województwa wielkopolskiego (Poznań) ale także na terenie całego kraju. Przygotowania, ślub, wesele, plener. Zapraszam do obejrzenia portfolio i kontaktu.www.kepinscy.com
data dodania: 15.08.2014 | szczegóły wpisu »
Fotograf ślubny Opole | Manufaktura Wspomnień |
Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy od 2010 roku świadczącej usługi w zakresie profesjonalnej obsługi fotograficznej ślubów / wesel. Zasięgiem działanie obejmujemy zarówno Opole jak i całe województwo opolskie, oraz województwa ościenne.
Nasza oferta obejmuje zarówno klasyczny wyważony fotoreportaż ślubny, jak i możliwość wykonania sesji plenerowej w dowolnym, wybranym przez młodą parę miejscu i czasie.
Szczegółowa oferta wraz z proponowanymi pakietami ślubnymi, cennik usług oraz portfolio fotograficzne znajdziecie pod adresem:
Do zobaczenia na Waszym ślubie :)
data dodania: 12.02.2015 | szczegóły wpisu »